Dzień otwarty placówki

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
29 marca 2019

W ramach Dnia Otwartego Placówki, który odbył się 21 marca br., osoby zainteresowane zamieszkaniem w Bursie w przyszłym roku szkolnym, mogły zapoznać się z ofertą naszej placówki.

Przyszli uczniowie jarosławskich szkół wraz ze swoimi rodzicami mieli okazję zobaczyć pokoje mieszkalne oraz inne pomieszczenia naszej placówki, takie jak: stołówka, świetlice, łazienki oraz siłownię. Odwiedzający mogli obejrzeć także kroniki, w których dokumentowane są na bieżąco wydarzenia z życia mieszkańców Bursy. Dla gości przygotowano także materiały promocyjne oraz małe słodkości. Najciekawsze okazały się jednak bezpośrednie rozmowy, zarówno z wychowawcami, jak i wychowankami placówki. To dzięki nim zainteresowani mogli uzyskać odpowiedzi na wszelkie możliwe pytania dotyczące życia w naszej społeczności. W tym roku Dzień Otwarty Placówki cieszył się dużym zainteresowaniem wśród odwiedzającej młodzieży.

Dziękujemy młodzieży, która zaangażowała się w tę akcję, a byli to: Julia Szal, Jakub Brzozowski, Hubert Gontarz, Jakub Grzebienik oraz Jakub Szmal.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie