Zespół Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Jarosławiu

Zespół Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Jarosławiu

Strona główna

Witamy na naszej stronie

INFORMACJA

W związku z komunikatami rządowymi, związanymi z zagrożeniem rozprzestrzeniania się koronawirusa w Polsce, dla dobra wspólnego i w trosce o bezpieczeństwo interesantów, Dyrektor ZPO-W w Jarosławiu zwraca się z prośbą o ograniczenie osobistego załatwienia spraw w Placówce i procedowanie ich w formie korespondencji tradycyjnej, elektronicznej oraz telefonicznej.

 

KONTAKT TELEFONICZNY:

DYREKTOR : 502-751-632

KZP :   (16) 623-33-56

SEKRETARIAT : (16) 621-25-63

KSIĘGOWOŚĆ : (16) 623-13-63, 669-349-850

 

Dokumenty papierowe, m.in. wnioski i miesięczne listy potrąceń skierowane do Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej, można umieszczać w skrzynce znajdującej sie przy wejściu do bursy.

 

 informacje covid

Najnowsze aktualności

Powiększ zdjęcie

Turniej poetycki „o Laur Impresji”

W dniu 24 listopada 2022r. w Jarosławskim Ośrodku Kultury i Sztuki, odbył się Turniej poetycki „o Laur Impresji”. Naszą placówkę reprezentowała wychowanka, Magda Chmielowiec.

9 grudnia 2022
Czytaj więcej o: Turniej poetycki „o Laur Impresji”
Powiększ zdjęcie

Andrzejki dla dzieci z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego i podopiecznych z Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnego w Jarosławiu

W naszej placówce w dniu 30.11.2022r. (środa) z okazji Andrzejek, zorganizowano dla wychowanków Internatu z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Jarosławiu i podopiecznych z Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnego, funkcjonującego w ramach Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Jarosławiu, zabawę dyskotekową wraz z wróżbami.

8 grudnia 2022
Czytaj więcej o: Andrzejki dla dzieci z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego i podopiecznych z Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnego w Jarosławiu
Powiększ zdjęcie

Podsumowanie akcji "Znicz pamięci na Kresy"

Wychowankowie Zespołu Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Jarosławiu, po raz pierwszy aktywnie włączyli się w zbiórkę zniczy w ramach akcji charytatywnej „Znicz Pamięci na Kresy”.

5 grudnia 2022
Czytaj więcej o: Podsumowanie akcji "Znicz pamięci na Kresy"
Powiększ zdjęcie

Dzień Zdrowego Odżywiania

W dniu 24.11.2022r. (czwartek) w naszej placówce odbył się Dzień Zdrowego Odżywiania. Celem tego dnia było promowanie zdrowego jedzenia, profilaktyka chorób będących konsekwencją złej diety oraz zwiększenie świadomości na temat wiodącej roli warzyw i owoców w diecie każdego człowieka.

1 grudnia 2022
Czytaj więcej o: Dzień Zdrowego Odżywiania
Powiększ zdjęcie

Dni Honorowego Krwiodawstwa Polskiego Czerwonego Krzyża

W dniach 22-26 listopada obchodzone są Dni Honorowego Krwiodawstwa Polskiego Czerwonego Krzyża. Jest to święto wszystkich polskich Honorowych Dawców Krwi, którzy bezinteresownie przekazują cząstkę siebie osobom potrzebującym.

28 listopada 2022
Czytaj więcej o: Dni Honorowego Krwiodawstwa Polskiego Czerwonego Krzyża
Powiększ zdjęcie

21 LISTOPADA - Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień

W tym roku po raz pierwszy nasza placówka obchodziła Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Postawiliśmy w tym dniu na życzliwość wśród nas.

21 listopada 2022
Czytaj więcej o: 21 LISTOPADA - Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień