|
WYCIECZKA INTEGRACYJNA Aura pokrzyżowała nam szyki – ze względu na zimno i deszcz nie wypalił coroczny wyjazd integracyjny do Radawy. Na szczęście zawsze można liczyć na kino. I tak 1 października wybraliśmy się ponad pięćdziesięcioosobową grupą (oczywiście pod czujnym okiem pań wychowawczyń) do Rzeszowa, by w Multikinie obejrzeć nowości filmowe. Tradycyjnie wybraliśmy dwie propozycje. Większość postanowiła sprawdzić swoją odwagę, oglądając horror – „Naznaczony”. Pozostali woleli lżejsze klimaty i wybrali ciepłą komedię pt. „ Najlepsze najgorsze wakacje”.
Amatorzy mocnych wrażeń pozytywnie ocenili „Naznaczonego”, choć nie ukrywali, że najedli się trochę strachu. Relacje pierwszoklasistek Pauli i Agnieszki były jednoznaczne: „Chyba nie będę mogła zasnąć w nocy”, „Ja ze strachu to kolegę za rękę trzymałam”. Kamil z I „wojskowej” starał się trzymać fason: „Eee tam, ja to się wcale nie bałem”( co siedzący obok plastyk Wojtek od razu skomentował: „to dlaczego tak cię rzucało w fotelu?”). Ciekawe spostrzeżenia miała też grupa, która obejrzała film komediowy. „Ale się uśmiałem…”- z przekąsem ocenił film Kamil z IIITe. A maturzystka Kaśka pożaliła się: „Proszę pani, ja się bardziej popłakałam. Co to za komedia, na którejsię płacze?!”. Faktycznie film wzruszał i był bardziej komediodramatem niż komedią. Niemniej jednak obejrzane filmy oraz wspólny wyjazd wprawiły wszystkich w dobry nastrój. Niektórym humory dodatkowo poprawiły udane zakupy w sklepach Millenium Hall.
Wróciliśmy do bursy zadowoleni, pytając oczywiście o kolejny wypad do kina. Padła już nawet konkretna propozycja – kolejna część „Hobbita”. Dlaczego nie?! |