Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Standardy Ochrony Małoletnich

Standardy Ochrony Małoletnich

Szanowni Państwo!  

Drodzy Wychowankowie oraz Rodzice i Opiekunowie Prawni

 

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne Zespołu Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Jarosławiu, pragnie poinformować, że na naszej stronie internetowej zostały zamieszczone „Standardy Ochrony Małoletnich – podstawowe procedury postępowania w Zespole Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Jarosławiu”.

25 maja 2024
Czytaj więcej o: Standardy Ochrony Małoletnich
Przejdź do - Depresja bez tajemnic

Depresja bez tajemnic

W czwartkowe popołudnie, 23.05.2024 r. zostały przeprowadzone zajęcia dla naszych wychowanków pt. „Depresja bez tajemnic”. Spotkanie połączone było z pogadanką oraz projekcją filmu pt. „Niewidzialna nastoletnia depresja”.

23 maja 2024
Czytaj więcej o: Depresja bez tajemnic
Przejdź do - Wyjście do kina

Wyjście do kina

W słoneczne czwartkowe popołudnie, 16 maja br., dwudziestopięcioosobowa grupa wychowanków, mieszkańców naszej placówki, wybrała się do Galerii „Stara Ujeżdżalnia”, na seans filmowy w „Kinie Na Biegunach”. Spragnieni mocnych wrażeń, podopieczni wybrali film akcji pt. „Kaskader” z Ryanem Goslingiem w roli głównej.

22 maja 2024
Czytaj więcej o: Wyjście do kina
Przejdź do - Stop dla fonoholizmu!

Stop dla fonoholizmu!

W maju, w ramach programu profilaktycznego, realizowanego w naszej placówce, odbyły się zajęcia dla naszych podopiecznych pod hasłem: „Stop dla fonoholizmu”. Składały się one z pogadanki oraz projekcji filmu edukacyjnego i miały na celu zwrócenie uwagi wychowanków na ilość czasu poświęcanego dziennie w świecie wirtualnym.

21 maja 2024
Czytaj więcej o: Stop dla fonoholizmu!
Przejdź do - Dzień Godności Osób Niepełnosprawnych

Dzień Godności Osób Niepełnosprawnych

W dniu 5 maja obchodzony jest Europejski Dzień Walki z Dyskryminacją Osób Niepełnosprawnych, w naszym kraju, to również Dzień Godności Osoby z Niepełnosprawnością Intelektualną.

9 maja 2024
Czytaj więcej o: Dzień Godności Osób Niepełnosprawnych