Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Turniej poetycki „o Laur Impresji”

Turniej poetycki „o Laur Impresji”

W dniu 24 listopada 2022r. w Jarosławskim Ośrodku Kultury i Sztuki, odbył się Turniej poetycki „o Laur Impresji”. Naszą placówkę reprezentowała wychowanka, Magda Chmielowiec.

9 grudnia 2022
Czytaj więcej o: Turniej poetycki „o Laur Impresji”
Przejdź do - Andrzejki dla dzieci z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego i podopiecznych z Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnego w Jarosławiu

Andrzejki dla dzieci z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego i podopiecznych z Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnego w Jarosławiu

W naszej placówce w dniu 30.11.2022r. (środa) z okazji Andrzejek, zorganizowano dla wychowanków Internatu z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Jarosławiu i podopiecznych z Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnego, funkcjonującego w ramach Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Jarosławiu, zabawę dyskotekową wraz z wróżbami.

8 grudnia 2022
Czytaj więcej o: Andrzejki dla dzieci z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego i podopiecznych z Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnego w Jarosławiu
Przejdź do - Podsumowanie akcji "Znicz pamięci na Kresy"

Podsumowanie akcji "Znicz pamięci na Kresy"

Wychowankowie Zespołu Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Jarosławiu, po raz pierwszy aktywnie włączyli się w zbiórkę zniczy w ramach akcji charytatywnej „Znicz Pamięci na Kresy”.

5 grudnia 2022
Czytaj więcej o: Podsumowanie akcji "Znicz pamięci na Kresy"
Przejdź do - Dzień Zdrowego Odżywiania

Dzień Zdrowego Odżywiania

W dniu 24.11.2022r. (czwartek) w naszej placówce odbył się Dzień Zdrowego Odżywiania. Celem tego dnia było promowanie zdrowego jedzenia, profilaktyka chorób będących konsekwencją złej diety oraz zwiększenie świadomości na temat wiodącej roli warzyw i owoców w diecie każdego człowieka.

1 grudnia 2022
Czytaj więcej o: Dzień Zdrowego Odżywiania
Przejdź do - Dni Honorowego Krwiodawstwa Polskiego Czerwonego Krzyża

Dni Honorowego Krwiodawstwa Polskiego Czerwonego Krzyża

W dniach 22-26 listopada obchodzone są Dni Honorowego Krwiodawstwa Polskiego Czerwonego Krzyża. Jest to święto wszystkich polskich Honorowych Dawców Krwi, którzy bezinteresownie przekazują cząstkę siebie osobom potrzebującym.

28 listopada 2022
Czytaj więcej o: Dni Honorowego Krwiodawstwa Polskiego Czerwonego Krzyża